In het weekend van 24 en 25 juni 2023 gaan honderden sporthelden weer van start om geld in te zamelen voor families met een ziek kind.
PAC vakanties is één van de teams die met 10 fietsers en 3 vrijwilligers deelneemt aan dit unieke evenement. In 24 uur willen Angely, Bart, Bert, Gatze, Harrie, Johan, Johan, Lot, Patrick en Ruud 500 km overbruggen. De één gaat ervoor om de gehele afstand te fietsen de ander kiest om de uitdaging in estafettevorm te volbrengen. Gelukkig worden we ondersteund en verzorgd door Geertje, Leonie en Margo.
Uiteraard is elke vorm van financiële steun ook van harte welkom.

Parkoers
Vanuit het PEC Zwolle stadion voert het parkoers dwars door Nederland, langs o.a. Twente, Arnhem, Tilburg, Rotterdam en Utrecht terug naar Zwolle. Onderweg passeren we een aantal Ronald McDonald Huizen.
Arrangement
PAC vakanties heeft een weekendarrangement samengesteld van vrijdagochtend 23 juni tot en met maandagochtend 26 juni.
Vrijdag 23 juni 2023
– Ontspannend fietstochtje door de mooie omgeving van Zwolle
– Verzorgde lunch
– Inchecken en ontspannen
– Diner en overnachting
Zaterdag 24 juni 2023
– Ontbijt
– Laatste voorbereidingen
– Startschot tussen 12 – 14 uur vanuit het PEC Zwolle stadion
Zondag 25 juni 2023
– Fietsen door de nacht
– Verwachtte aankomst PEC Zwolle stadion 12 -14 uur
– Afterparty, uitreiking cheque
– Terug naar hotel Van der Valk Zwolle
– Diner, borrel en overnachting
Maandag 26 juni
– Ontbijt
– Afscheid nemen
Arrangementprijs € 379
Éénpersoonkamertoeslag €150
- PAC vakanties biedt het Arrangement aan onder de kostprijs